dorian-dekor-logo-off-black

Stínící technika

Mezi stínící techniku dávno nepatří jen klasické žaluzie. Jsou to i látkové rolety, rolety den a noc, římské rolety, plisé, duette, japonské stěny, baldachýny a další. Kolik inteiérů, tolik vkusů. Pomůžeme vám najít to pravé a představíme vás všechny možnosti tak, aby se vám z nich nezamotala hlava.

roleta

Rolety

Elegantní linie, minimalismus a snadné ovládání ji činí univerzálním prvkem pro každý prostor. Lze montovat před okno, do výklenku i do špalety. Vybírat můžete i z blackout a termo materiálů, které vás ochrání před světlem i nadměrným teplem.

Rolety den a noc

Rolety den a noc, žaluzie den a noc, či twinrollo – jakkoliv jim říkáme, jejich originalita zůstává nedotčena. Kombinace neprůhledných a transparentních textilií vytváří hravý a elegantní vzhled, který si našel cestu do mnoha interiérů.

Římské rolety

Elegantní a nadčasové. Skládané do harmonických záhybů, propojují eleganci s praktičností. Vyberte si ze široké palety materiálů a vzorů podle svých preferencí – ať už toužíte po zatemnění, neutrálním vzhledu, či odvážném designu.

Japonské panelové stěny

Zen a elegance. Tyto moderní a minimalistické panely přinášejí do interiéru klid a harmonii. Skvělá kombinace estetiky a praktičnosti, japonské panelové stěny se vyznačují čistými liniemi a jednoduchým designem.

duette roleta

Duette

Bezkonkurenční řešení v oblasti stínění a izolace. Jejich dvojitý design nejen zajišťuje úplné zatemnění, ale také vás chrání před nežádoucím horkem.

plissé

Plissé

Ze všeho nejvíce připomínají harmoniku. Můžete je stahovat jak shora, tak i zdola, a díky jejich variabilitě je lze snadno umístit i do velmi atypických oken.

raffinesse záclonová žaluzie

Raffinesse

Rafinovanost těmto roletám nelze upřít. Snoubí v sobě praktičnost žaluzií a eleganci záclon a dodávají interiéru luxusní vzhled.

žaluzie

Žaluzie ​

Věčný klenot mezi stíněním. Kromě své dlouhé životnosti nabízejí i jednoduché ovládání a údržbu. Jejich charakteristická stínohra vnáší do interiéru tolik nezaměnitelnou atmosféru.

dřevěná žaluzie

Dřevěné žaluzie

Dřevěné žaluzie spojují estetiku s hřejivým dotekem přírodního materiálu. Kvalitní dřeviny vytvářejí v interiéru spojení s přírodou. Decentním způsobem doplňují vnitřní vybavení a propůjčují místnosti zvláštní atmosféru – od rustikálně zemité až po moderně elegantní.

Vertikální žaluzie

Osvědčené řešení pro kanceláře a komerční prostory, které si našlo uplatnění i v rezidenčních prostorách. Poskytuje efektivní zastínění velkých oken s možností volby lamel z umělých nebo přírodních textilií a různou propustností světla.