dorian-dekor-logo-off-black

Čalounické
služby

Ať už plánujete oživit starý oblíbený kus nábytku nebo si přejete vyrobit vlastní čalouněný klenot dle vašich představ, jste na správném místě. Máme zkušenosti jak s renovacemi starého nábytku, tak s výrobou nábytku na zakázku, včetně sedaček, postelí, čalouněných čel a mnoho dalšího.

Výběr potahové látky

Vybrat správnou potahovou látku může být oříšek. Dbáme na to, abyste měli možnost vybírat z široké škály látek, zohledňujících váš osobní styl i požadované vlastnosti. Při výběru nezapomínáme na praktické hledisko – odolnost, snadnou údržbu a schopnost odolávat každodennímu opotřebení. 

Snadná údržba

Díky nejnovějším technologiím je na trhu mnoho látek s pokročilou povrchovou úpravou, která vám usnadní každodenní čištění. A tak už ani vylitý hrneček s kávou či pokreslená sedačka nemusí být noční můrou.

Certifikát Oeko-Tex®
Standard 100

ÖKO-TEX® je mezinárodní certifikační systém pro kontrolu textilií, které jsou a musí být vyrobené výhradně jen z nezávadných materiálů. Tento systém byl vyvinut už v roce 1992 a pro uživatele znamená garanci kvality a nezávadnosti.

oeko-tex
vodoodpudivé látky

látky se speciální povrchovou úpravou se vyznačují snadnou údržbou a nejsou tolik náchylné na znečištění

nehořlavé látky

nabízíme široký výběr látek s nehořlavou úpravou s  certifikátem nehořlavosti dle norem EU

outdoorové látky

ideální pro využití na zahradách a terasách, odolávají slunečnímu záření i vodě 

potahové látky

látky s vysokou gramáží s testy odolnosti vůči oděru a vyblednutí

Ukázka našich prací